افراد کلیدی شرکت

سید محمد شاه جهانپور (مدیرعامل)
آقای مهندس شاه جهانپور دانش آموخته دانشگاه پلی­ تکنیک تهران بوده و دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت در پروژه­های عمرانی است. وی سوابق متعددی در زمینه مطالعات مکانیک خاک، مطالعات لرزه خیزی، طراحی تونل، طراحی و اجرای انواع روش­های پایدارسازی ترانشه­ ها و مشاوره و آنالیز بهاء در حوزه­ های خاک و پی دارد. همچنین به عنوان کارشاس ارشد ژئوتکنیک شرکت­های مهندسین مشاور "راهبرد" و "رهاب" و مدیر فنی شرکت مهندسین مشاور " سازه ­پایدار ژئوآزما" فعال بوده است.
 
هادی احمدیان (مدیر فنی و اجرایی و رئیس هیئت مدیره)
آقای مهندس احمدیان دانش آموخته دانشگاه خواجه نصیر تهران بوده و دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ­ای به عنوان مهندس ژئوتکنیک است. او فعالیت حرفه­ ای خود را با شرکت "ایبسا" آغاز نمود که حوزه تخصص آن طراحی انواع سازه­های شمعی و آزمایشات دینامیکی و استاتیکی شمع­ها در استرالیا می­باشد. مهندس احمدیان درک عمیق از طیف وسیعی از فونداسیون­های عمیق، شامل شمع­های درجا ریز، CFA، سپرها و نیز گودبرداری­های عمیق دارند. ترکیب منحصر به فرد دانش فنی، مدیریت ساخت و نیز درک اقتصادی و تجاری، ایشان را در جایگاه ایده آلی در جهت کمک به کارفرمایان در تمامی زمینه­ های عملی مهندسی پی و پایدارسازی قرار داده است.
سید علی شاه جهانپور (مدیر مالی و نایب رئیس هیئت مدیره)
آقای شاه جهانپور دانش آموخته دانشگاه شهید چمران بوده و دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ­ای با سمت مدیریت مالی و سرپرستی حسابرسی و نیز تدریس در مقطع کارشناسی می باشد. همچنین با شرکت­هایی از قبیل "توسعه مسیر برق گیلان" ، "آرد جنوب" و "معماران تجارت آفتاب" همکاری داشته است.