پیام مدیریت

گروه ساختمانی زیگورات با بهره گیری از نیروهای مجرب و باسابقه، در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و عمران فعالیت می‌کند. این گروه با اتکا بر تخصص و تجربه، شناخت نیازها و توانمندی‌های جامعه مهندسی و استفاده از دستاوردهای حرفه ای جدید و تاکید بر نوآوری در ارائه خدمات، خط مشی خود را مبتنی بر تلاش برای جلب رضایت کارفرمایان، تعهد به اخلاق حرفه‌ای و انجام دقیق و با کیفیت خدمات تعریف نموده است.
شرکت پایدار پی کاران زیگورات در زمینه ارائه خدمات پیمانکاری و اجرایی در زمینه خاکبرداری و پایدارسازی گود، اجرای فونداسیون و ساختمان‌های با اسکلت فلزی و بتنی و اجرای روش‌های مختلف بهسازی بستر، زهکشی و آب بندی فعالیت نموده و تاکنون پروژه های متعددی را با کسب رضایت کارفرمایان به اتمام رسانده است.

ماموریت ها و اهداف زیگورات
 1. حفظ صیانت از ارزشهای شرکت.
 2. صداقت، درستکاری و پایبندی به اخلاق کسب و کار.
 3. ارتقای نظام مهندسی شركت از طریق بكارگیری فن­آوری­های نوین، گسترش سطوح كارشناسی و آموزش­های تخصصی منابع انسانی.
 4. دستیابی به رضایت كارفرمایان با رعایت شرایط عمومی وخصوصی پیمان و مطابقت دقیق با مشخصات فنی پروژه.
 5. ارائه اطلاعات و مشاوره تخصصی به کارفرمایان.
 6. استفاده از روش‌های علمی و استانداردهای مدیریت پروژه برای تحویل به موقع و با كیفیت پروژه­ها، و نیز بهینه ­سازی و کوتاه کردن زمان پروژه با سیستم مدیریت پروژه اختصاصی پایدارسازی.
 7. به کارگیری و انطباق روش­های روز دنیا در عرصه ژئوتکنیک.
 8. ترویج و آموزش تجربیات و دانش فنی به مهندسین و فعالین عرصه ژئوتکنیک.
 9. توسعه تحقیق، پژوهش و ایجاد ارتباط موثر با مراکز علمی و دانشگاه­ها.
 10. توسعه زمینه­ های خدمات شرکت در قالب گروه­های تخصصی نظام ­مند.
برای نیل به اهداف فوق نظام مدیریت كیفیت شركت پایدار پی کاران زیگورات بر اساس استاندارد ISO 9001 سامان یافته و بر این اساس، ساختار سازمانی مناسب، برنامه ریزی مدون، زمان بندی و نظارت دقیق بر اجرای پروژه ها، تقسیم كار براساس شایستگی، تخصص، تعهد و ایجاد روحیه احساس مسئولیت در كلیه كاركنان و برخورداری از مشاركت ایشان كه مهمترین عوامل اجرای سیستم می‌باشد ایجاد و برقرار می‌گردد. استقرار و استمرار خط مشی شركت پایدار پی کاران زیگورات از تعهدات مدیریت ارشد آن بوده است. دراین راستا، همه سطوح شركت تلاش خواهند نمود تا ایجاد فرهنگ بهبود مداوم، نظام مدیریت كیفیت در شركت پایدار پی کاران زیگورات را نهادینه كرده و ارتقا بخشند.

چشم انداز شرکت
 • دستیابی به رتبه نخست در عرصه ژئوتکنیک و پایدارسازی.